چربی گیر ، قیمت چربی گیر رستوران و آشپزخانه ، چربی گیر آماده

چربی گیر های پیش ساخته از محصولات پرفروش شرکت فرآب صنعت می باشد که مناسب رستوران ها و آشپزخانه ها می باشد و شما می توانید براحتی از قیمت چربی گیر ها مطلع شده و آنها را سفارش دهید و در محل مورد نظر خود چربی گیر پیش ساخته را تحویل بگیرید.

امروزه یکی از مشکلاتی که در تصفیه خانه های فاضلاب روی می دهد، تجمع روغن و چربی در سیستم های انتقال و شبکه جمع آوری و همچنین در واحد های مختلف فرآیندی (هوادهی، ته نشینی و …) می باشد. تجمع ذرات روغن و چربی جدا از ایجاد مشکلات فرآیندی باعث ایجاد بوی نامطبوع در محیط و منظره ظاهری نا مناسب می گردد.

راهکار ارائه شده جهت رفع مشکل فوق حذف روغن و چربی ها قبل از ورود به شبکه ی انتقال و جمع آوری می باشد. بهترین و موثرترین روش حذف استفاده از فرآیند ثقلی و بدون استفاده از مواد افزودنی و شیمیایی می باشد.

چربی گیر از جنس فایبرگلاس

چربی گیر از جنس فایبرگلاس

انواع روش های چربی گیر (حذف روغن) از پساب

۱- روش API

۲- روش CPI

۳- روش DAF

در چربیگیرهای تولیدی شرکت مهندسی فرآب صنعت با استفاده از اصول علم مهندسی فاضلاب و لحاظ نمودن اصول فیزیکی، راندمان حذف روغن و چربی تا حدود ۹۸% ارتقا یافته و بهینه گردیده است.

چربی گیر

چربی گیر از جنس فایبرگلاس

مکانیسم چربیگیر های تولیدی شرکت فرآب صنعت

۱)      جنس بدنه : از نوع فایبرگلاس با استفاده از الیاف پلی ژل می باشد که دارای درخشندگی بالا و مقاومت بسیار بالا در برابر اشعه UV (فرابنفش) می باشد. همچنین الیاف سوزنی موجود در بدنه استحکام فیزیکی مخازن را تا حدود زیادی بالا برده است.

۲)      ورودی : در قسمت ورودی چربیگیر، یکدستگاه سبد آشغالگیر تعبیه گردیده است که از مهمترین مزایای استفاده از سبد در قسمت ورودی می توان به جلوگیری از ورود ذرات معلق و درشت ( برنج، پلاستیک، آشغال و …) به داخل مخزن اشاره کرد.

۳)      مدیای ویژه ی حذف روغن( سرعت گیر ): در چربیگیر های تولیدی شرکت مهندسی فرآب صنعت از مدیای ویژه حذف روغن استفاده گردیده است. مهمترین کارکرد مدیای فوق، دادن زمان ماند کافی به فاضلاب جهت جدا شدن روغن از فاضلاب می باشد که به اصطلاح فنی به آن سرد شدن می گویند.

لازم به توضیح است، چربی و روغن به دلیل چگالی سبک تر نسبت به آب، پس از مدتی از فاضلاب یا آب جدا شده و به روی سطح می رسند.

۴)      خروجی پساب : چربی و روغن پس از مدتی به روی سطح آمده سپس به صورت دستی جمع آوری می گردند ( از طریق دریچه های بازدید ) همچنین آب نیز که دارای چگالی سنگین تری می باشد از طریق لوله داخلی به خارج هدایت می گردد.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت چربی گیر های پیش ساخته و آماده شرکت با شماره های ۲۶۳۱۸۳۳۲-۲۲۳۲۰۰۵۸-۲۲۳۲۴۵۱۱-۰۲۱ تماس حاصل نموده و سفارش چربی گیر خود را انجام دهید